×
Služby Motorky Novinky Bazar Kontakt
Menu


Naše služby

Nabízíme k pronájmu a prodeji širokou škálu elektro-motorek značky Kuberg, jsme součástí různých událostí, předáváme zkušenosti s jízdou na motorce a mnohé další.

Prodej Pronájem Organizace událostí FMX Show Bazar Servis Výkup Členství Individuální domluva

Prodej

FREE moto STYLE academy Vám zprostředkuje motorky od českého výrobce a zároveň pomůže vybrat tu správnou motorku. Přes nás můžete koupit motorku přímo z KUBERG a díky tomu čerpat naše výhody.

Nabízíme i starší ojeté elektrické motorky, které byly vystaveny a na kterých se jezdilo v rámci různých našich akcí nebo byly pronajímány krátkodobě či dlouhodobě. Nabídka těchto ojetých motocyklů a ceny se odvíjí dle celkového stavu stroje a jeho věku. Seznam ojetých motorek najdete v bazaru. Pokud sháníte díly, ozvěte se nám a zajistíme veškeré díly i s případnou výměnou či provedeme opravu a repas.

Máte-li zájem si motorku nejprve vyzkoušet, pak tedy neváhejte a využijte náš krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem.

Pronájem

Pronájem je u FREE moto STYLE academy možný:

krátkodobý – od jednoho vybití baterie, den, dva dny (i víkend), týden.
dlouhodobý – měsíc až rok.


Po vzájemné dohodě Vám motorku půjčíme a v případě potřeby i dovezeme (dle ceníku), motorku si také můžete vyzvednout v našem okolí osobně, anebo se sejdeme např. někde napůl cesty (opět dle ceníku). Při převzetí spolu vyplníme smlouvu o nájmu movité věci, předáte nám vratnou kauci (dle domluvy), my Vám sdělíme důležité informace a různé pokyny, k tomu je možnost si od nás zapůjčit přilbu a ochranné pomůcky a už Vám nebrání nic… můžete hned vyrazit a vyzkoušet si potenciál, jež KUBERG elektromotorky skrývají!


Jestliže si chcete po delší dobu užít jízdu na elektrickém motocyklu, ať jste malí nebo velcí a nechcete si momentálně pořizovat vlastní stroj, (např. z důvodu věku - KUBERG START od 2,5 – 5 let a dítě je staré 4,5 let a chce jezdit…) pak je zde výhodnou volbou třeba roční pronájem. Dítě pochopí princip jízdy, rovnováhy a ovládání stroje, naučí se jezdit a poté už se přesedlá na něco většího, rychlejšího, výkonnějšího. Také blíží-li se Vaše dovolená, kterou strávíte na krásném, zajímavém místě (třeba po dobu jednoho měsíce) a chcete toho hodně zažít a vidět, pak právě proto je pro Vás tato možnost.


K pronájmu nebo i zvlášť Vám můžeme zapůjčit přilbu a ochranné pomůcky (cena dle domluvy).


Chci pronajmout

Organizace událostí

Jsme součástí různých akcí spojených s dětmi či elektro-mobilitou a pořádáme aktivity spojené s motorkami. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám, o kterou akci a aktivitu máte zájem a společně vytvoříme zajímavý zážitek pro nejmenší i dospělé, jednotlivce i skupiny, začátečníky i zkušené. Možností je mnoho!

Další události a služby:


 • veřejné zkušební jízdy na akcích (významné akce, sportovní události,
  výroční akce, festivaly, dětské dny apod.)
 • výstava elektrických motorek Kuberg
 • individuální věnování se jezdci
 • dětské dny
 • firemní akce, teambuilding
 • oslavy
 • jízdy na adaptačních kurzech
 • jízdy pro školy, kroužky, tábory a pro různé skupiny
 • vyjížďky do přírody s průvodcem na motocyklu
 • FREE moto STYLE academy camp
 • závody na elektrických motocyklech
 • a další
Přejít na události

FMX SHOW

Freestyle Motocross… je extrémní adrenalinový sport, při kterém jezdci doslova létají několik metrů vysoko a daleko na motocyklech vzduchem a předvádí ve skoku různé triky, u nichž se kolikrát zatají dech!


Pořádáte událost, na které byste FMX show chtěli? Chce Vaše firma nebo obec potěšit své partnery, zaměstnance či veřejnost v rámci nějakého výročí založení společnosti, případně i vytvořit reklamní kampaň? Nebo máte prostě jen chuť vidět show, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat?


Pak jsme tady my - FREE moto STYLE academy! Nabízíme možnost uspořádání Freestyle Motocross show.


Domluvíme se na datu, délce skákání, složitosti triků, počtu jezdců a dalších možnostech.


Přivezeme speciální mobilní dopadovou plochu a rampu, vše ustavíme a připravíme a show může začít. V případě, že je možnost uspořádat show s dopadem na hlínu, nepotřebujeme tedy mobilní dopad a společně z velkého množství hlíny za pomocí bagru dopad vytvoříme.


Chci FMX Show

Bazar

V našem bazaru naleznete spoustu motorek, z kterých si můžete vybrat.
Neváhejte nás oslovit a určitě spolu vybereme tu pravou pro Vás.

Přejít na bazar

Servis

Přestala Vám elektromotorka fungovat? Uděláme pro Vás záruční nebo pozáruční servis, repasujeme nebo provedeme opravu a brzy budete moci zase jezdit.

Chci opravit motorku

Výkup

Koupili jste si elektrický motocykl Kuberg, například model START, ale dítě již vyrostlo a potřebuje větší? Buď můžete vložit inzerát do novin či na internet, anebo napsat nám a probereme možnost odkupu i s možností výměny za jinou motorku.

Chci prodat motorku

Členství

FREE moto STYLE academy má svůj tým jezdců. Nezáleží na tom, jestli jsi kluk nebo holka, malý/á či velký/á… členem můžeš být i Ty! Členové našeho teamu mají své výhody a různé možnosti. V případě zájmu nám napište a dozvíte se více. FREE moto STYLE academy TEAM… konečně si můžeš splnit svůj sen a být součástí něčeho COOL!

Individuální domluva

Máte nápad na aktivitu nebo akci, která by mohla být spojená s naší firmou a s elektromotorkama? Napište nám, domluvíme se a společně ho zrealizujeme!

OSLOVTE NÁS